Богдан Андріїв: "Щиро вітаю вірників східного обряду зі світлим святом Великодня!"

Опубліковано: Квітень 18, 2020

Богдан Андріїв:

Дорогі ужгородці!

Щиро вітаю вірників східного обряду зі світлим святом Великодня!

Він точно запам’ятається кожному, бо вперше зустрічаємо його в абсолютно новому форматі – вдома, оберігаючи найдорожчих нам людей.

Звичайно, хочеться провести свята зі щирою молитвою в храмах, традиційно освятити пасхальні кошики, відвідати рідних, друзів і знайомих, вийти, полюбуватися весняною красою пробудження природи.

Проте, попри вимушені обмеження, давайте знаходити позитив у нинішніх, нових реаліях: віддавати більше переваги не зовнішнім атрибутам свята, наїдкам, а його духовним складовим. Весь світ зараз потребує підтримки щирою молитвою. Мудрість, терпіння мусять бути головними порадниками кожного з нас.

Добра, злагоди, радості і божої благодаті – у кожній хаті, душевного затишку і світлої віри – у кожному серці! Міцного здоров’я!

Христос воскрес!
Воістину воскрес!