Богдан Андріїв вручив сертифікати по 10 000 гривень переможцям премії міського голови для обдарованої молоді міста

Опубліковано: Червень 28, 2023

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні під час патріотичного марафону до Дня Конституції України, які відбувся на площі Євгена Фенцика, привітав цьогорічних переможців премії міського голови для обдарованої молоді міста та вручив сертифікати на 10 тисяч гривень кожному.
Винагороди отримали студент 3-го курсу факультету суспільних наук спеціальності «Політологія» Ужгородського національного університету Дмитро Поковба, здобувач I курсу другого (магістерського) рівня вищої спеціальності «Музичне мистецтво» Академії культури і мистецтв Володимир Кордан та студентка II курсу спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора – Аліна Гирич.
Премія, нагадаємо, призначається для підтримки студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, учнів мистецьких шкіл Ужгорода, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки, досягли значних результатів у культурно-мистецькій галузі та беруть активну участь у громадському житті міста.