Богдан Андріїв: "Збереження зелених зон у місті – моя принципова позиція"

Опубліковано: Квітень 29, 2021

Богдан Андріїв:

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував одне з рішень, прийнятих напередодні на засіданні виконкому:
"Учора виконком Ужгородської міськради не погодив розміщення чотирьох торгових павільйонів. Рішення, як на мене, абсолютно вірне. Попри загальну максимальну підтримку міською владою підприємців – особливо у цей складний карантинний час – все ж не можна вирішувати питання одних громадян за рахунок інших. Ужгородці мають право на вільний простір поблизу власних будівель. Також у місті потрібно максимально зберігати зелені зони, які є не просто місцем відпочинку, але й своєрідними «легенями» і окрасою нашого міста. У цьому контексті запевняю – це принципова моя позиція як міського голови Ужгорода, депутатського корпусу і міської влади загалом. Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб місто залишалося привабливим для ужгородців та наших гостей".