Хор Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського повернувся з міжнародного хорового фестивалю

Опубліковано: Травень 07, 2019

Хор учнів старших класів Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського (директор Олена Охрим) повернувся з міжнародного хорового фестивалю "We Are Singing Cracow", що проходив у польському Кракові.
Ужгородські діти виступали у базиліці св. Франциска Асcізького – римо-католицькому храмі ХІІІ століття. Фінальний концерт фестивалю відбувався на одному з кращих концертних майданчиків Польщі - залі, яка знаходиться на глибині 135 метрів у соляних копальнях міста Величка і занесена до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.
Професійний рівень учнів Ужгородської музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського був високо відмічений організаторами фестивалю, а керівник хору Олена Тимчик отримала спеціальний приз організаторів та запрошення до подальшої співпраці.