Чергову допомогу від Ужгородської міської ради відправили батальйону територіальної оборони

Опубліковано: Травень 18, 2022

Бійцям батальйону ужгородської тероборони надіслали допомогу – мініелектростанції, портативні пальники та газові картриджі до них, шліфувальні машинки, дриль, шуруповерт, мастило, гумові чоботи – за чим зверталися військові, придбали за міською програмою підтримки військових частин Збройних Сил України, інших військових формувань та парамілітарних організацій. На придбання необхідного витратили 125 000 гривень.
Як ми вже інформували, відповідну програму депутати Ужгородської міської ради прийняли після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Включно із допомогою, яку передали на початку травня, загалом підрозділу ужгородської тероборони передали допомоги на понад 500 000 гривень.