«Чеські дні на Закарпатті» стартували сьогодні в Ужгороді на площі Народній

Опубліковано: Вересень 06, 2019

«Чеські дні на Закарпатті» стартували сьогодні в Ужгороді на площі Народній

Фестиваль чеської культури, кухні та пива тут проводять уже вдруге. На офіційному відкритті гостей свята привітали посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник гетьмана Устецького краю ЧР Зденєк Матоуш.
Міський голова Богдан Андріїв висловив сподівання, що фестиваль, який проводять удруге, стане традиційним і сприятиме зміцненню співпраці й товариських відносин між нашими країнами.
Фест триватиме і завтра-післязавтра, 7-8 вересня. Протягом трьох днів відвідувачів розважатимуть творчі колективи, відбудуться різноманітні презентації чеських компаній, воркшопи. Окрім родзинки фесту - пива - можна скуштувати тут і страви чеської кухні.