Члени виконкому нині прийняли низку рішень та заслухали звіти про виконання цільових програм соцзахисту ужгородців

Опубліковано: Серпень 23, 2023

Ще одне рішення про демонтаж символів комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів на Пагорбі Слави в Ужгороді підтримали сьогодні, 23 серпня, члени виконкому на черговому засіданні. Із кам’яної стели тріумфальної арки заберуть цифра «41».

Також члени виконкому підтримали звернення підприємців щодо припинення дії паспортів відкритих літніх майданчиків, кільком суб’єктам господарювання такі дозволи надали.

Проголосували і за видачу дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, за зміни у складі комісій виконкому міської ради. Крім того, підтримали демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд/малих архітектурних форм, що знаходяться на землях територіальної громади Ужгорода та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування, а саме:

- металевої конструкції «сходи» на вул. Льва Толстого, 8;

- дитячого атракціону «батут» на вул. Августина Волошина, 21;

- чотирьох тимчасових споруд (павільйонів) на вул. Марії Заньковецької (біля будівлі № 70).

Серед проєктів, які підтримали нині, і звіти про виконання цільових програм у сфері соціального захисту населення Ужгорода за І півріччя 2023 року.

Зокрема:

Програми фінансування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку на 2021-2023 роки;

Програми сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми на 2023-2025 роки;

Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2023 – 2025 роки;

Програми підтримки діяльності громадських об’єднань ветеранів міста соціального спрямування на 2023 - 2025 роки;

Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023 - 2025 роки;

Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2023-2025 роки;

Програми посилення соціального захисту громадян міста «Добра справа» на 2021-2023 роки;

Програми підтримки сімей загиблих/померлих захисників України на 2023-2025 роки;

Програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які укладуть контракт у 2022-2024 році, та членів їх сімей;

Програма надання соціальних послуг населенню м. Ужгород на 2021-2023 роки.

У закритому режимі члени виконкому Ужгородської міської ради розглянули питання, які стосуються неповнолітніх.
Зокрема, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Про звільнення від здійснення повноважень піклувальника над дітьми-сиротами, про влаштування дітей-сиріт на повне державне забезпечення, про зміну прізвища дітям. А також про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.