Члени виконкому підтримали рішення про надання паспортів відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності

Опубліковано: Липень 20, 2022

Рішення про надання паспортів відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства на 1 рік підтримали сьогодні на черговому засіданні виконкому Ужгородської міськради, зокрема:

– на 5 місць на вул. Олександра Фединця, 23а (пров.Центральний, 2) площею 7 кв м у центральній зоні;

– на 20 місць на вул. Юрія Гойди, 10а, прим.165 площею 31 кв м у центральній зоні.

Кілька рішень ухвалили щодо прийняття на квартирний облік – військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, змін у списках черговості на житло, щодо укладення договорів найму тощо.

Також підтримали проєкт рішення про роботу в нічний час, із 22:00 до 8:00, кіберспортивному клубу «Top Gamers» на вул. Франтішека Тіхого,12б.

Іншим рішенням на 5 діб надали дозвіл на проведення робіт із порушення цілісності благоустрою для водопостачання до індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення на вул. Олексія Бестужева-Рюміна,7. Дозвіл надали з умовою проведення робіт у нічний час.

Підтримали члени виконкому і рішення про надання паспортів відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства на 1 рік, зокрема:

Ухвали і рішення про погодження технічних умов на підключення до мереж інженерного забезпечення –торгово-офісної будівлі, що проєктується на вул. Загорській ТОВ «Уж Девелопер», а також будівлі на вул. Бориса Тлехаса.