Чотири спеціалізовані вантажні автомобілі придбали за кошти бюджету Ужгорода для ЗСУ

Опубліковано: Квітень 25, 2023

Чотири спеціалізовані бортові вантажні автомобілі придбали за кошти бюджету Ужгородської міської територіальної громади для наших захисників. Перші два автомобілі передали військовим сьогодні, ще два приїдуть наступного місяця, їх також передадуть на потреби Збройних Сил України.

Спецавтівки –  українського виробництва, дизельні, повнопривідні, вантажопідйомністю 10 тонн.

У зустрічі з представниками заводу-виробника «Кобальт» (Харків) взяли участь міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, депутати міськради Григорій Шевчук і Антон Ліврінц, військові.