Делегація Ужгородської міськради відвідала румунське місто-побратим Тиргу-Муреш

Опубліковано: Червень 26, 2023

Делегація Ужгородської міськради відвідала румунське місто-побратим Тиргу-Муреш

На запрошення румунського міста-побратима Ужгорода Тиргу-Муреша делегація міськради – заступник міського голови Вадим Борець, в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап, начальниця Центру надання адмінпослуг Ужгородської міської ради Жанна Павлув – взяла напередодні участь в офіційних заходах із нагоди Дня міста.

Нагадаємо, Тиргу-Муреш став 23-м містом-побратимом Ужгорода – угоду про співпрацю підписали у липні 2021 року.
Насамперед заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець подякував голові Тиргу-Муреша Золтану Шошу за допомогу в розміщенні дітей-переселенців у місцевих дитячих таборах, підтримку румунського народу українцям через збройну агресію росії.

У межах візиту представники Ужгородської міської ради обговорили, зокрема, специфіку роботи муніципалітету румунського міста, ознайомилися із роботою місцевого комунального транспортного підприємства, яке за кошти європейських грантів придбало для Тиргу-Муреша 16 електричних автобусів.