Делегація з Ужгорода відвідала чеську Їглаву

Опубліковано: Листопад 13, 2023

Делегація з Ужгорода відвідала чеську Їглаву

Подальші напрями співпраці обговорили днями представники делегації Ужгорода із колегами з Їглави. Із робочою поїздкою чеське місто-побратим відвідали працівники та депутати Ужгородської міської ради разом із представниками Закарпатської обласної ради.

Міський голова Богдан Андріїв, його заступники Вадим Борець, Євген Плавайко, Іван Завидняк, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради Вікторія Тарахонич, депутати міської ради Арсен Мелкумян, Валентин Штефаньо, Володимир Мильо, Григорій Шевчук, Марія Бадида зустрілися, зокрема, із мером Їглави Петером Рішкою, відвідали Українській дім, де компактно проживають біженці – наші співвітчизники, та загальноосвітню школу, у якій українці навчаються разом з чехами. Загалом, у Їглаві знайшли притулок близько 4000 наших співвітчизників.

Міський голова Богдан Андріїв подякував за багаторічну співпрацю та допомогу, яку із початку повномасштабної війни надали чеські партнери. Йшлося також про ремонт Ужгородського мистецького ліцею «Перспектива» (школи №2), із яким допомагатиме Їглава, про інші майбутні спільні проєкти.