День захисту дітей (фоторепортаж)

Опубліковано: Червень 03, 2013

1-2 червня у місті Ужгород проходили заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Це і конкурс малюнку на асфальті (біля ЗОШ №5) учасники якого були нагороджені заохочувальними призами, і концертно-розважальна програма «Країна дитинства» (вул.8 Березня,19), і дитячі велоперегони «Дивогонка» (парк культури та відпочинку «Під замком»), святковий концерт самодіяльних колективів навчальних закладів міста «Ми діти твої Україно!» (пл.Театральна), «Пошта дитячих побажань», концертна програма зразкового театру танцю «ДиВо» міського центру дозвілля (керівник – відмінник освіти України Вікторія Данчин-Брежинська) та народного художнього колективу «Танцювальна корпорація друзів» обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн», (керівник – відмінник освіти України Євген Брежинський), свято на площі Б.Хмельницького, акція «Щасливе дитинство» (02 червня, пл.Театральна). Не менш гамірно було в парку культури та відпочинку «Боздоський», який зробив малечі подарунок – безкоштовне відвідування атракціонів.
Пропонуємо фоторепортаж проведених заходів з незабутніми, задоволеними та сяючими обличчями дітлахів.

пошта дитячих побажань 1
пошта дитячих побажань 2