Департамент соціальної політики Ужгородської міськради інформує про нарахування тим, хто має пільги

Опубліковано: Липень 15, 2022

На період дії воєнного стану нарахування та виплата пільг здійснюється пільговикам на центральному рівні згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 №215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» (зі змінами) на підставі даних, наявних у центральному сховищі Міністерства соціальної політики України.

Для належного забезпечення надання передбачених законодавством пільг Мінсоцполітики за погодженням із Мінветеранів прийнято рішення поновити доступ до електронних карток пільговиків у районних базах даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, (далі-ЄДАРП) та нарахування пільг.

Тому  нарахування пільг за червень 2022 року буде проведено структурним підрозділом департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради після повернення вилучених електронних карток пільговиків до ЄДАРП, разом із нарахуваннями за липень місяць цього року.