Депутатські комісії працювали над питаннями, які розглянуть на черговому сесійному засіданні

Опубліковано: Листопад 26, 2021

Чотири постійні депутатські комісії Ужгородської міської ради – з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, оподаткування, інвестиційної та регуляторної політики; регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури; житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та комунальної власності; соціально-гуманітарної політики, Регламенту та депутатської етики – цими днями працювали над питаннями порядку денного другого пленарного засідання чергової сесії міської ради, яке відбудеться 29 листопада.
У порядку денному на розгляд депутатів – понад 5 десятків проєктів рішень. На засіданнях постійних депутатських комісій опрацьовували ці проєкти, заслуховували, зокрема, керівників структурних підрозділів, які готували документи.