Діти із родин внутрішньо переміщених осіб в Ужгороді отримують комплекти зимового одягу від Мінреінтеграції та ЮНІСЕФ

Опубліковано: Січень 12, 2023

Одежу забезпечило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з ЮНІСЕФ. Першочергово зимові набори отримують багатодітні родини ВПО.
Видачу одягу розпочали сьогодні працівники міського Центру соціальних служб департаменту соціальної політики міської ради. Як розповів керівник Центру Іван Фленько, комплекти дитячого одягу для холодної пори року уніфіковані – підходять як дівчаткам, так і хлопчикам. У наборах – куртка, светр або світшот, термобілизна, штани, шкарпетки, чоботи, шапка, шарф та рукавички.
Загалом для Ужгорода передали 220 коробок з одягом для дітей від 2 до 9 років.