Для працівників міськради провели навчання з цивільного захисту

Опубліковано: Квітень 28, 2021

Для працівників міськради провели навчання з цивільного захисту
Спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему «Дії в надзвичайних ситуаціях у разі здійснення терористичного акту, при виявленні вибухонебезпечних предметів» відбулося сьогодні для працівників Ужгородської міської ради.
Головний судовий експерт-вибухотехнік Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Роман Дубровський розповів насамперед про види вибухонебезпечних предметів, вибухові речовини та саморобні вибухові пристрої з використанням навчально-матеріальної бази, довів правила безпеки і поводження з небезпечними матеріалами у разі їх знаходження.
Увагу присутніх закцентували на правилах поведінки у випадку виникнення надзвичайної ситуації, які дії мають бути першочерговими, як проводити евакуаційні заходи у разі загрози або виникнення НС.
Навчання відбулися й за участі працівників спеціалізованих служб цивільного захисту.