Для дітей Ужгорода організували новорічну виставу в облмуздрамтеатрі

Грудень 24, 2018

Для дітей Ужгорода організували новорічну виставу в облмуздрамтеатрі
У зимову казку напередодні поринули ужгородські дітлахи. У Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв провели традиційне свято з конкурсами, іграми та героями-символами Нового року, яке організувало управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.
 
Зокрема, участь у новорічному ранку взяли маленькі ужгородці, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки: з багатодітних та малозабезпечених родин, діти-сироти та діти з інвалідністю. Присутні були також і юні переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів й олімпіад.
 
Діти мали змогу поспілкуватися з казковими героями, зокрема Дідом Морозом і Снігурочкою. Далі всім учасникам свята подарували виставу “Дві снігурки і один Новий рік”, де також серед персонажів була Баба Яга, жителі лісу тощо.
 
Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак привітав дітей і їхніх батьків та зазначив: “Від імені міського голови Богдана Андріїва хочемо подякувати акторам і всім, хто долучився до організації заходу, привітати з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Бажаємо, щоб кожен день у новому році був радісним і приємним, щоб ви ніколи не хворіли, хай мрії здійснюються”.