До кінця року триває перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Опубліковано: Жовтень 09, 2020

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради нагадує, що у відповідності до пункту 25 «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень» із 1 жовтня 2020 року триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному
та кооперативному обліку за місцем проживання при міськвиконкомі.
У зв’язку з цим, до 31 грудня цього року, прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконком міської ради (пл.Поштова, 3 каб.238) довідку про реєстрацію місця проживання черговика та членів його сім’ї (у разі змін – копію документа, що підтверджує зміни).
Для проходження перереєстрації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особи та ідентифікаційні номери тих, хто перебуває на обліку.