До уваги мешканців міста !

Опубліковано: Серпень 03, 2011

11.03.2011 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 238, якою визначений порядок формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
У зв’язку з цим, виконавчими органами місцевих рад для внесення до Єди¬ного державного реєстру відомостей, необхідно забезпечити подання інформа¬ції за встановленою формою по кожному громадянину, який перебуває на квар¬тирному обліку.

Строком завершення формування Єдиного державного реєстру вказаною постановою визначено 01 січня 2012 р.
З метою виконання вимог даної постанови, прохання до всіх громадян, перебуваючих на квартирному обліку за місцем проживання (при міськви¬конкомі) завчасно подати у виконком міської ради (пл.Поштова, 3, каб.232, 233) копії паспортів та свідоцтв про народження членів сім”ї і їх ідентифікаційних номерів.
Громадяни, копії документів яких будуть відсутні, до Єдиного держав¬ного реєстру внесені не будуть, у зв’язку з чим не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.