До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб – надавачів послуги «муніципальна няня»

Опубліковано: Листопад 04, 2021

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб – надавачів послуги «муніципальна няня»

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради нагадує про Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30 січня 2019 року, відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків, опікуну дитини до трьох років за здійснення догляду за дитиною протягом місяця.

Муніципальна няня, яка є фізичною особою - підприємцем (КВЕД 97.00 та/або КВЕД 88.91), може здійснювати догляд одночасно не більше, ніж за трьома дітьми, за винятком догляду за дітьми з багатодітної сім’ї.

Муніципальна няня, яка є юридичною особою (КВЕД 78.20 та/або КВЕД 85.10), може забезпечувати здійснення догляду одночасно не більше ніж за десятьма дітьми з різних сімей за адресою, визначеною муніципальною нянею.

Підставою для відмови в призначенні або для припинення виплати компенсації послуги «муніципальна няня» є установлення факту порушення муніципальною нянею вимог цього Порядку.

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради просить фізичних та юридичних осіб-підприємців не порушувати норми законодавства і наголошує, що у разі виявлення порушення (а саме здійснення догляду більш як за трьома дітьми – для фізичних осіб та десятьма дітьми – для юридичних осіб) отримувачам компенсації послуги «муніципальна няня» буде відмовлено в призначенні або припинено виплати компенсації цієї послуги.