До уваги мешканців Ужгородської міської територіальної громади та гостей міста!

Опубліковано: Травень 16, 2024

До уваги мешканців Ужгородської міської територіальної громади та гостей міста!

Як відомо, в усіх регіонах України запроваджено контрольовані аварійні та планові відключення електроенергії, Ужгород не є винятком.

Тому КП «Ужгородпарксервіс» Ужгородської міської ради інформує, що у зв’язку з плановими відключеннями електроенергії по місту будуть присутні труднощі у роботі платіжних терміналів для оплати вартості послуг за користування майданчиками для платного паркування.

У зв’язку із цим КП «Ужгородпарксервіс» просить користувачів майданчиків для платного паркування в місті здійснювати оплату за послуги платного паркування через мобільний додаток «SMART UZHHOROD» для безготівкової оплати.

Додаток «SMART UZHHOROD» доступний у Google Play та App Store.

QR-коди функціонального мобільного додатку «SMART UZHHOROD» розміщені на інформаційних матеріалах на локаціях майданчиків для платного паркування.