До уваги підприємців! Вакцинація – єдине, що дозволить працювати в умовах «червоного» рівня

Опубліковано: Жовтень 13, 2021

Управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради інформує керівників установ, підприємств, організацій (закладів сфери обслуговування, громадського харчування, торгівельних, розважальних закладів, ринків, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, закладів, що надають послуги з розміщення, підприємств, які надають послуги перевезення пасажирів та інших) про важливість дотримання протиепідемічних заходів та необхідність вакцинації працівників для забезпечення роботи закладів в умовах карантинних обмежень.
Згідно урядової постанови після запровадження «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки буде заборонено:
- робота закладів громадського харчування, крім адресної доставки та замовлень навинос;
- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл (100% працівників мають зелений COVID-сертифікат);
- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
- робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників
Зазначимо, обмеження не будуть застосовуватися, якщо у всього персоналу і відвідувачів закладів або заходів, будуть жовті або зелені (про одне або обидва щеплення) COVID-сертифікати.
Наголошуємо керівникам підприємств, закладів, установ, організацій на важливості вакцинації всіх співробітників для забезпечення їх роботи в умовах карантинних обмежень у разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки!
Нагадаємо: на території Ужгорода діє 7 стаціонарних пунктів вакцинації з можливістю обрати препарат для щеплення. Адреси:
– вул. Капушанська, 16 (амбулаторія №7)
– вул. Іштвана Сечені, 50 (амбулаторія №4)
– вул. Сергія Мартина, 2 (амбулаторія №3)
– вул. Олександра Грибоєдова, 20 В кабінет 60 (амбулаторія №8) – із 9:00 до 13:00 та кабінет 102 (міська поліклініка) – із 9:00 до 14:00
– будівля Закарпатської ОДА, пл. Народна,4 – із 10:00 до 14:00
– І поверх Ужгородської міської ради, пл. Поштова,3 – у понеділок-п’ятницю з 10:00 до 14:00
– гіпермаркет «Епіцентр», вул. Миколи Бобяка, 48 – у суботу та неділю з 10:00 до 15:00