До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста Ужгорода!

Опубліковано: Листопад 10, 2020

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста Ужгорода!
Відповідно до протоколу міської комісії ТЕБ та НС від 7 листопада 2020 року №29 установам, організаціям та підприємствам, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованим на території міста, необхідно запровадити не менше 1 разу у тиждень САНІТАРНИЙ ДЕНЬ для проведення повної дезінфекції.
Також управління економічного розвитку міста нагадує про необхідність розміщення на вході до закладів, місць проведення заходів, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, інформаційних матеріалів із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів. Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів. При вході до торговельних центрів – обов’язковий температурний скринінг.
Детальніше ознайомитись із протоколом можна за посиланням https://cutt.ly/qgZQnyJ