До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та ділових кіл!

Опубліковано: Квітень 11, 2019

Управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради інформує, що 2-4 червня проходитиме Міжнародна ділова зустріч у рамках виставки «China Brand Fair – 2019» у Будапешті (Угорщина).

Основні напрямки:  сільське господарство, одяг та текстиль, продукти харчування, освіта ( співпраця з вищими навчальними закладами), туризм, відпочинок, оздоровлення, електроніка та комплектуючі, хімія та медицина, енергозберігаючі технології.

У рамках заходу проходитимуть зустрічі за участю понад 300 китайських підприємств, а також візьмуть участь представники ділових кіл Румунії, Латвії, Словаччини, Албанії, Молдови, Сербії, Боснії і Герцеговини.

Для учасників є можливість розмістити продукцію фірми на виставковому стенді Закарпатської ТПП.

За більш детальною інформацією щодо участі у заході прохання звертатися до Закарпатської торгово–промислової палати. Контакті дані: (0312) 66-94-62, 66-94-50; e–mail: exib@tpp.uzhgorod.ua