До уваги ужгородців, які безкоштовно прихистили ВПО

Опубліковано: Лютий 24, 2023

Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради повідомляє, що прийом заяв на ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ за житлово-комунальні послуги за ЛЮТИЙ від осіб, які безкоштовно розмістили ВПО, відбуватиметься в Ужгородській міськраді у кабінеті №105:
1-2 березня із 09:00 до 17:00, обідня перерва із 12:00 до 13:00;
3 березня – із 09:00 до 14:00, обідня перерва із 12:00 до 13:00.
6-7 березня – із 09:00 до 17:00, обідня перерва із 12:00 до 13:00
При поданні заяви особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб (ВПО) пред’являє:
– документ, який посвідчує її особу (паспорт, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків, біометричний паспорт (закордонний) – за наявності);
– документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника;
– реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховуватися кошти (UA_______);
– копії ДОВІДОК про взяття на облік ВПО (без довідок заяви не приймаються), а також копії документів розміщених ВПО (паспортів, ідентифікаційних номерів облікової картки платника податків, біометричних паспортів (закордонних) – за наявності, свідоцтва про народження дитини).
️ Документи прийматимуть відповідно до наказу Мінреінтеграції України від 22.12.2022 р. №309, яким затверджено перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій. З інших територій документи приймаються, якщо є довідки про те, що житло зруйноване або пошкоджене.