До уваги власників самовільно встановлених малих архітектурних форм/тимчасових споруд на території Ужгорода

Опубліковано: Липень 14, 2023

Департамент міської інфраструктури повідомляє, що пунктами  1, 2 рішення виконкому 12.07.2023 року № 379 «Про демонтаж тимчасових споруд» визнано такими, що підлягають демонтажу, самовільно встановлені тимчасові споруди/МАФ, що знаходяться на землях територіальної громади Ужгорода та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування, а саме:

- паркан  на вул. Петра Лінтура (поруч з будинком № 10);

- металеву конструкцію на вул. Петра Лінтура,15;

- металеву конструкцію для встановлення генератора на вул. Мукачівській, 4  (One minute);

- піддашок навул. Мукачівській, 31;

- елементи вуличного тераси (столики) на пл.  Шандора Петефі, 34;

- елементи вуличної тераси (барні стійки та столики) на пл. Шандора Петефі, 25;

- елементи вуличної тераси (парасольки,столики, бетонні кашпо)  на пл. Шандора Петефі, 9;

- навіс та огорожу на вул. Льва Толстого, 31;

- елементи вуличної тераси (стаціонарний навіс, огорожа, столики) на вул. Льва Толстого,7 (кафе);

- стаціонарний навіс з огорожею на вул. Льва Толстого, 46 (кафе «Акваріум»);

- навіс з барною стійкою на вул. Швабській, 61;

- елементи вуличної тераси (парасольки, столики, кашпо для зелених насаджень) на пл. Шандора Петефі, 47;

- металеві столики на вул. Льва Толстого, 3 (магазин «1 minute»);

- металеві огорожі – 2 од., на вул. Льва Толстого, 5;

- навіс з барною стійкою на вул. Льва Толстого, 5;

- металеві столики по вул. Льва Толстого, 44;

- елементи вуличної тераси (парасольки, столики, огорожа) по вул. Льва Толстого, 44 (кафе «Dom 44»).

- вивіска на пл. Корятовича, 2 А (магазин «Lifecell»);

- вивіска на вул. Мукачівській, 44 А (Autopartner).

Рішення підлягає добровільному виконанню протягом 10 календарних днів із дати його оприлюднення.

Наголошуємо, що акти виконавчого комітету Ужгородської міської ради, прийняті  в межах наданих їм повноважень, є обов’язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, враховуючи статтю 73 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні».

Враховуючи вищезазначене, просимо власними силами здійснити демонтаж самовільно встановлених ТС/МАФ  до 24.07.2023 року, в іншому випадку за несвоєчасний демонтаж відповідних конструкцій  на встановлених власників буде накладено  штрафні санкції згідно з вимогами чинного законодавства та здійснено демонтаж силами комунальних служб міста, компенсація витрат за який покладатиметься на власників зазначених конструкцій.

Телефон для довідок 61-41-90.