До уваги власників самовільно встановлених малих архітектурних форм/тимчасових споруд на території Ужгорода!

Опубліковано: Липень 29, 2024

Департамент міської інфраструктури повідомляє, що пунктами 1,2 рішення виконкому 24.07.2024 року № 367 «Про демонтаж тимчасових споруд» визнано такими, що підлягають демонтажу самовільно встановлені тимчасові споруди/малі архітектурні форми, що знаходяться на землях територіальної громади міста та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування.

Рішення підлягає добровільному виконанню протягом 10 календарних днів із дати його оприлюднення.

Йдеться про:

- обмежувачі руху, шлагбаум та навіс на вул. Дмитра Климпуша (між будинками № 5 та № 2 В);
- обмежувачі руху (бетонні конструкції, клумби) на вул. Івана Фогорашія;
- обладнання для пересувної торгівлі (лоток для продажу кукурудзи) на наб. Незалежності;
- тимчасову споруду «павільйон торговельного призначення» на просп. Свободи (поруч із 16-поверховим будинком);
- обмежувач руху «шлагбаум» на вул. Петра Лінтура (біля будинку № 15);
- обмежувач руху «шлагбаум» на вул. Олександра Хіри (поруч з будинками № 17-19);
- тимчасову металеву споруду на вул. Капушанській, 56А.

А також самовільно встановлені малі архітектурні форми (вивіски), що розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування, за адресами:

- вул. Капушанська, 19 (Летючий голандець);
- пл. Корятовича, 2 (Магазин «Амбар»);
- вул. Берчені, 32/6 (Стоматологія «Dental Lab»);
- вул. Корзо,17 (Ювелірний магазин «AURUM»);
- вул. Минайська, 29А (Пивна точка).

Враховуючи вищезазначене, прохання власними силами здійснити демонтаж самовільно встановлених ТС/МАФ до 8 серпня 2024 року, в протилежному випадку за несвоєчасний демонтаж відповідних конструкцій на встановлених власників буде накладено штрафні санкції згідно з вимогами чинного законодавства. Демонтаж здійснять силами комунальних служб міста, компенсація витрат за це покладатиметься на власників зазначених конструкцій.

Телефон для довідок 61-41-90.

Наголошуємо, що акти виконавчого комітету Ужгородської міської ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов’язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, враховуючи статтю 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».