До уваги власників самовільно встановлених малих архітектурних форм/тимчасових споруд на території Ужгорода!

Опубліковано: Травень 13, 2024

Департамент міської інфраструктури повідомляє, що пунктом 1 рішення виконкому 08.05.2024 року № 235 «Про демонтаж тимчасових споруд» визнано такими, що підлягають демонтажу самовільно встановлені тимчасові споруди, що знаходяться на землях територіальної громади та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування, а саме:

-  металеві споруди «гаражі» на вул. Минайській, 3 А – 5 од.;

-  металеві конструкції «гаражі» на вул. Одеській,14 А;

- металеві споруди «гаражі» на вул. Михайла Грушевського (біля будинку № 25).

Рішення підлягає добровільному виконанню протягом 10 календарних днів із дати його оприлюднення.

Враховуючи вищезазначене, прохання власними силами здійснити демонтаж самовільно встановлених ТС/МАФ до 20 травня 2024 року, в іншому випадку за несвоєчасний демонтаж відповідних конструкцій  на встановлених власників буде накладено  штрафні санкції згідно з вимогами чинного законодавства. Демонтаж  буде здійснено силами комунальних служб міста, компенсація витрат за нього покладатиметься на власників зазначених конструкцій.

Телефон для довідок 61-41-90.

Наголошуємо, що акти виконавчого комітету Ужгородської міської ради, прийняті  в межах наданих їм повноважень, є обов’язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, враховуючи статтю 73 Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні».