До відома ОСББ, ЖБК, управителів, внутрішньо переміщених осіб! Запрошуємо на тренінг

Опубліковано: Лютий 12, 2024

Ужгородська міська рада запрошує ОСББ, ЖБК, управителів, внутрішньо переміщених осіб взяти участь у тренінгу/практичній дискусії «Житлові питання інтеграції ВПО в нових громадах: оренда житла, особливості проживання в багатоквартирних будинках, правила добросусідства та безпеки».

Як інформує департамент міської інфраструктури, захід відбудеться 16 лютого із 10:00 до 14:00 у сесійній залі Ужгородської міської ради (пл. Поштова, 3).
Захід проводитиме Громадська спілка «Асоціація менеджерів і управителів житлової нерухомості» у партнерстві з програмою IFC «Енергоефективність в Україні та відповідь на кризу» за підтримки Ужгородської міської ради.

Метою проведення заходу є обговорення проблематики вирішення житлових питань та інтеграції ВПО в нових громадах, надання практичних рекомендацій та зразків документів щодо правових аспектів оренди житла, питань адаптації ВПО до життя в громадах та багатоквартирних будинках.