До відома ужгородців, які безкоштовно прихистили переселенців!

Опубліковано: Березень 31, 2023

✅ Відповідно до регіональної програми «Турбота» продовжено надання за рахунок коштів обласного бюджету одноразової матеріальної допомоги у розмірі 4000 гривень громадянам, які із вересня 2022 року та до кінця грудня 2023 року безоплатно прихистили/прихистять у себе двох і більше внутрішньо переміщених осіб на період не менше 30 календарних днів.
✅Прийом документів здійснюватиметься у департаменті соціальної політики Ужгородської міської ради (пл. Шандора Петефі, 24, корпус Б, каб.7) у перші 5 робочих днів щомісяця до кінця 2023 року.
❗️ Перелік необхідних документів:
➡️ Заява встановленого взірця ( https://cutt.ly/RVl5G86 );
➡️ Копія документа, що засвідчує особу заявника та адресу його місця проживання;
➡️Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від його отримання);
➡️Копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника;
➡️Копія довідок внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово розміщені в житловому приміщенні заявника;
➡️ Довідка про банківські реквізити заявника.