До відома забудовників Ужгорода!

Опубліковано: Березень 14, 2019

З  метою  реалізації  Порядку  забезпечення  поліцейських та осіб  рядового і начальницького  складу  служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 року № 1201,  28 лютого 2019 року   оголошено  відкритий  конкурс  з  відбору  проектів будівництва житла,   що може бути придбано Державною іпотечною установою (ДІУ) для передачі його у фінансовий лізинг у місті Ужгороді.

Ознайомитися з поточною загальною потребою Державної іпотечної установи у  житлі  за  регіонами  України,   вимогами  до  житла,   оголошеннями про початок відкритих    конкурсів,    статусів   проведення   конкурсів,   отримання    конкурсної документації та іншої інформації можна  на  веб-сайті  ДІУ   http://ipoteka.gov.ua у розділі  «Власникам житла»  або  звернувшись  за  адресою  ДІУ: офіс 201, будинок № 34,  бульвар Лесі Українки,  м. Київ,  01133   (office@ipoteka.gov.ua,   управління іпотечного кредитування тел. – (044) 207-14-02, 207-14-03).