Долучайтеся до акції - «Вільні читають українською»!

Опубліковано: Березень 19, 2024

Долучайтеся до акції - «Вільні читають українською»!

До Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською» долучається й Управління освіти Ужгородської міської ради.

Започаткував проєкт Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині» та студентських мовних омбудсменів.

Книги українською мовою, які видані після 1990-х років (вік та тематика необмежені), нові та у хорошому стані прохання приносити в управління освіти до 5 квітня 2024 року (Ужгород, пл. Жупанатська, 3, ІІ поверх, каб. № 5). Відповідальна особа - Лариса Гонда, контактний телефон - (0312) 61 27 72.

Акцію проводять до 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка з метою поповнення бібліотечних фондів українськими книжками, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях.