Допомога, яку вимушеним переселенцям надають у "Совиному гнізді"

Опубліковано: Березень 23, 2022

Допомога, яку вимушеним переселенцям надають у
Допомогу сотням переселенців надає щодня пункт гуманітарної допомоги в «Совиному гнізді» в Ужгороді. Одні, поселившись, приходять отримати найнеобхідніше, інші, вночі, – поселитися та зареєструватися. Після дороги на наших співвітчизників у «Совиному» завжди чекає їжа та гарячі напої, їм, за потреби, видадуть речі першої необхідності (засоби гігієни, дитяче харчування та одяг, візочки, підгузки, антисептики, пральний порошок, корм для тварин та інше), проконсультують, куди потрібно звертатися щодо реєстрації, отримання талонів на харчування, медичної допомоги тощо.
Наголошуємо: із 8:00 до 20:00 реєстрацію проводять виключно у департаменті соціальної політики Ужгородської міської ради (площа Шандора Петефі,24). Там також можна отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, попередньо записавшись на прийом через електронну чергу https://cutt.ly/jSAwU0h