Допомога переселенцям в Ужгороді від волонтерів "Совиного гнізда"

Опубліковано: Червень 23, 2023

Допомога переселенцям в Ужгороді від волонтерів
У Центр гуманітарної допомоги "Совине гніздо" цього тижня волонтери видали переселенцям, зареєстрованим в Ужгороді:
– 70 пакетів із необхідними речами для дітей до 2 років;
– 100 продуктових наборів;
Також протягом тижня тут можна було отримати одяг, постільну білизну та посуд (загалом видали 2 200 одиниць).
Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з Luftfahrt ohne Grenzen / Wings of Help e.V. , PDUM Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldova e. V. ., ГО Дівчата .
Волонтери «Совиного гнізда» також вдячні за партнерську допомогу в наданні понад 100 наплічників зі шкільним приладдям громадській організації «Дівчата» та її представниці Марині Сташиній-Неймет.
Нагадуємо, зареєструватися на отримання допомоги можна на сторінках центру «Совине гніздо» в телеграмі або фейсбуку. Додаткова інформація – на офіційній сторінці https://sovyne.com.ua/.