Допомога переселенцям від волонтерів "Совиного гнізда" не припиняється

Опубліковано: Листопад 25, 2022

Із видачі 100 наборів засобів гігієни розпочали цього понеділка в центрі гуманітарної допомоги «Совине гніздо» традиційний тиждень підтримки вимушених переселенців, які знайшли прихисток в Ужгороді.

У вівторок тут можна було отримати необхідні речі для дітей до 3 років. У середу видавали постіль, рушники і пледи, а також 100 електричних подовжувачів.

Півсотні матраців і 100 великих продуктових наборів видали в центрі допомоги у четвер.

Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з ГО  «Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldau e.V.», ГДПО «Чачімо», БФ «Благомай», ТОВ «МОНІ». Волонтери дякують благодійникам за підтримку.

На наступні реєстрації для видачі можна записатись на фейсбук-сторінці та в телеграмі «Совиного гнізда».