Допомога військовим та дітям – традиційна новорічна благодійна акція від Ужгородської міської ради

Опубліковано: Грудень 30, 2022

Допомога військовим та дітям  – традиційна новорічна благодійна акція від Ужгородської міської ради
Термошкарпетки, рукавиці, газові примуси та балони до них, налобні ліхтарі, засоби гігієни, медикаменти, а також солодощі, ковбасні вироби, розчинну каву закупили та відправили працівники виконавчих органів Ужгородської міської ради на передову воїнам військової частини А1778 напередодні новорічно-різдвяних свят.
Допомогу отримали й діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, та діти, які перебувають під опікою – за кошти благодійників придбали продукти першої необхідності, солодощі.
Ужгородська міська рада дякує за те, що долучилися до доброї справи, мешканцям Ужгорода Олександру та Христині, які неодноразово надають матеріальну допомогу під час таких зборів; Центру допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні, що на пл. Шандора Петефі, гуманітарному центру «Совине гніздо» на вул. Ференца Ракоці, працівникам виконавчих органів міської ради, які долучилися до вже традиційної благодійної акції.