Доповнення до плану проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради

Опубліковано: Листопад 21, 2023

Дата проведення:

22.11.2023 р.

Час проведення:

Місце проведення

мала зала

1.

Про надання повноважень та затвердження бланків.

Доповідач:

Мілан ТУРІС – начальник управління муніципальної варти

2.

Про погодження Інвестиційної програми (інвестиційного проєкту) КП «Водоканал м. Ужгорода» на 2024 рік та Плану розвитку на 2024-2028 роки.

3.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, буд. 3, прим. 2.

4.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, Капушанська, буд. 42б.

5.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, Театральна, буд. 15,  приміщення  1.

6.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, вул. Ярослава Геляса (вул. Добролюбова) буд. 6.

7.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, Собранецька, буд. 84.

8.

Про аукціонну комісію з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Ужгород, Свободи, буд. 18.

9.

Про надання, продовження та відмову  у наданні  дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Віталій ГІЛЬТАЙЧУК– директор  департаменту міської інфраструктури

Заступник міського голови                                                            Євген ПЛАВАЙКО