Доповнення до плану проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 22.06.2022

Опубліковано: Червень 20, 2022

Дата проведення:

22.06.2022 р.

Час проведення:

Місце проведення

мала  зала

1.

Про надання та відмову у наданні дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Віталій ГІЛЬТАЙЧУК–директор департаменту міської інфраструктури

2.

Про погодження внесення змін у містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва ( Козуб М.М.)

3.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( Васюта О.В.).

4.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( Яворський І.М.).

5.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( ГО «НЕЄМІЯ).

6.

Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( Павлич Г.Я.).

7.

Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( Копинець І.І.).

8.

Про надання паспорта відкритого літнього майданчика (Зарева Т.І.).

Доповідач:

Олена ПАВЛИЧКО – в.о. начальника управління містобудування та архітектури, начальник відділу регулювання забудови

Заступник міського голови                                                  Василь ГОМОНАЙ