Дотримання законодавства у сфері безпеки перевезень у місті обговорили в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Травень 21, 2021

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Василь Пинзеник, начальник відділу транспорту міськради Петро Бобик, заступник начальника Західного міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» – начальник відділу державного контролю за безпекою на транспорті у Закарпатській області Сергій Кейс, заступник начальника управління та начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Закарпатській області Ігор Щербанич та Юрій Стеблюк, перевізники, які працюють на міських автобусних маршрутах.
Обговорили заходи, які необхідно постійно здійснювати, незважаючи на складний період для громадського транспорту через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження. Як ми інформували, 17 травня розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху, мета якого – привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах, пошуку шляхів їх подолання. Цього року він присвячений темі перевищення швидкості – одній із головних причин дорожньо-транспортного травматизму.