«Еко-Майстерні: легко про сортування відходів» для школярів провели в Ужгороді

Опубліковано: Квітень 25, 2024

«Еко-Майстерні: легко про сортування відходів» для школярів провели в Ужгороді

«Еко-Майстерні: легко про сортування відходів» – заходи в межах проєкту Nakopa-E-UKR.1-20 «Внесок у стале поводження з муніципальними відходами у м. Ужгород» відбулися 24-25 квітня у закладах освіти міста за підтримки управління міжнародного співробітництва та інновацій міської ради.

В ужгородських ліцеї №8 та ліцеї №19 «Імідж» тренерки – голова громадської організації «Екосфера» Катерина Станкевич-Коваль та кандидат біологічних наук, доцент УжНУ Оксана Станкевич-Волосянчук – розповідали, як потрібно правильно сортувати тверді побутові відходи, спільно розробляли план зменшення кількості сміття, розмальовували екоторбинки.

Учні, а брали участь школярі 7, 8 та 9 класів, активно долучилися до роботи, були захоплені можливістю власноруч створити екологічно чисті проєкти, вони активно залучалися в процес, демонструючи креативність та глибоке розуміння теми, що підкреслило їхнє зацікавлення та відповідальне ставлення до навколишнього середовища.