Фінішний етап грантового проєкту із Сату-Маре обговорили в Ужгороді

Опубліковано: Липень 06, 2023

Фінішний етап грантового проєкту із Сату-Маре обговорили в Ужгороді
Чергова двостороння робоча зустріч у межах реалізації міжнародної грантової угоди «Розвиток транскордонної культури: оновлені театри Сату-Маре та Ужгорода», що фінансується Європейським Союзом, відбулася днями в обласному центрі Закарпаття.
На зустріч завітали представники муніципалітету румунського міста Сату-Маре: Мірела Пінте, Люмініта Козма, Іонна Цезара, Овідій Гурджуй, а також моніторинговий грантовий інспектор Богдан Танаса.
У зустрічі взяли участь і секретар Ужгородської міської ради Ігор Чорній, заступник міського голови Артем Погорєлов, в.о. директора Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Рудольф Дзуринець, в.о. начальника управління економічного розвитку міста Василь Цап, заступник директора облмуздрамтеатру Наталія Васянович, проєктний менеджер Йосип Міня, комунікаційний менеджер Олександр Бібен.
Обговорили подальші спільні заходи фінішного етапу проєкту, який триватиме до кінця цього року, зокрема завершення ремонтних робіт малої сцени драмтеатру, монтаж закупленого в межах проєкту театрального обладнання, завершення закупівель електронної LED-афіші та зовнішньої екопідсвітки для потреб театру, проведення спільних культурних заходів між театрами Ужгорода та Сату-Маре, спільної пресконференції в Ужгороді наприкінці року за участю румунських представників, Закарпатського обласного музично-драматичного театру та Ужгородської міської ради.