Фонд «Благо» організував в Ужгороді перегляд вистави для маленьких ужгородців та дітей-переселенців

Опубліковано: Червень 01, 2023

До Міжнародного дня захисту дітей Закарпатський обласний благодійний фонд «Благо» організував в Ужгороді перегляд вистави для маленьких ужгородців та дітей із родин внутрішньо переміщених осіб.

Постановку «Спляча красуня» у ляльковому театрі «Бавка» подивилися 130 дітей різного віку – від малечі до підлітків. Після її завершення всім присутнім роздали подарунки, розповіла керівниця «Благо» Елеонора Кулчар.

Прийшли привітати зі святом і міський голова Богдан Андріїв, депутат Ужгородської міськради Євген Прозор, представники Закарпатської ОВА.