Фотовиставку «Закарпаття і війна. Фотохроніки» відкрили сьогодні в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 06, 2022

Фотовиставку «Закарпаття і війна. Фотохроніки» відкрили сьогодні в Ужгороді

Фотовиставку «Закарпаття і війна. Фотохроніки» відкрили сьогодні в Ужгороді. 50 світлин відомих закарпатських фоторепортерів та фотографів, які з перших днів повномасштабної війни фіксували події в області, розмістили на мальовничій кам’яній стіні Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая на площі Жупанатській.

Це виставка про те, як Закарпаття стало прихистком для сотень тисяч переселенців – для когось на кілька днів, для когось на місяці, а хтось і залишиться тут. Про регіон, який зробив усе можливе, щоб люди, які втікали від війни, змогли тут відчути мирне життя і повірити, що воно повернеться і в їхні рідні міста.

Кордони, вокзали, волонтерство, допомога військовим, прихистки – все це на виставці, зазначають в Ужгородському прес-клубі, який ініціював подію.

Заступник міського голови Ужгорода Артем Погорєлов на відкритті фотовиставки зауважив, що це хороша нагода кожному пригадати події, які відбувалися на Закарпатті, зокрема в Ужгороді, у перші дні війни. А комусь і дізнатися, як насправді живе область та люди в цей непростий час. «Це був для нас складний період. Фотографам, які зафіксували ці моменти на світлинах, дякую, ці емоції залишаться назавжди. Фото – дуже емоційно сильні. Люди збережуть все у пам’яті, а нові покоління зроблять для себе висновки», – додав Артем Вікторович.

На виставці експонуються роботи Сергія Гудака, Сергія Денисенка, Наталії Боднар, Яноша Немеша та Аттіли Федика. Переглянути їх можна сьогодні та завтра, 7 серпня.