Графік щорічних звітів керівників навчальних закладів міста Ужгорода про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю

Червень 01, 2016

Звітування відбуватиметься у навчальних закладах.

Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові керівника Дата проведення

звіту

Початок
Дошкільний навчальний заклад № 1 загального розвитку управління освіти

Ужгородської ради

Закарпатської області

(ДНЗ № 1)

Наконечна

Олена

Анатоліївна

26.08.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад № 2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №2)

Тимко

Марія

Василівна

03.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 6 загального розвитку Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(ДНЗ №6)

Афоніна

Людмила Михайлівна

24.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 7 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №7)

Гайова

Тетяна

Михайлівна

18.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 8 «Дзвіночок» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №8)

Зінич

Зінаїда

Петрівна

07.06.2016 15.00
Дошкільний навчальний заклад  № 12 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ «12)

Ступак

Ганна

Василівна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 15 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №15)

Рубець Магдалина Іванівна 05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 16 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №16)

Вітязь

Лариса

Тарасівна

05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 18 санаторного типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №18)

Колодій

Ганна

Степанівна

03.06.2016 15.30
Дошкільний навчальний заклад  № 19 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №19)

Криванич

Світлана

Олександрівна

23.06.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 20 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №20)

Ковач

Марія

Дмитрівна

23.06.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 21 «Ластовічка» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 21)

Жменяк

Віра

Семенівна

 

15.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 26 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №26)

Ковтик

Ольга

Іванівна

18.08.2016 18.00
Дошкільний навчальний заклад  № 28 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №28)

Рубіш

Любов

Іванівна

19.08.2016 17.30
Дошкільний навчальний заклад  № 29 «Дивосвіт» загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 29)

Чаварга

Ольга

Юріївна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 30 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №30)

Блага

Ганна

Володимирівна

23.06.2016 17.15
Дошкільний навчальний заклад  № 31 управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 31)

Кедюлич

Тетяна

Василівна

11.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 33 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №33)

Швардак

Оксана

Григорівна

03.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ № 36)

Стан

Віра

Василівна

09.06.2016 13.00
Дошкільний навчальний заклад  № 38 загального розвитку управління освіти

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №38)

Шнайдер

Оксана

Степанівна

05.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 39 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №39)

Фучко

Ольга

Миколаївна

25.08.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 40 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ№40)

Ворожильник

Марія

Михайлівна

23.06.2016 17.00
Дошкільний навчальний заклад  № 42 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ДНЗ №42)

Касинець

Оксана

Іванівна

27.05.2016 17.00
Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови

(ЗОШ І ст..№ 1)

Черкашина

Еріка

Анатоліївна

02.06.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів

(УСЗОШ № 2)

Кирлик

Ярослав

Юрійович

25.08.2016 18.00
Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 3)

Фесенко

Світлана

Сапаргаліївна

23.08.2016 17.30
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови

Ужгородської міської ради

(СЗОШ № 4)

Фединець

Марія

Іванівна

16.06.2016 13.00
Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УСШ № 5)

Кіндюх

Петро

Ярославович

02.06.2016 17.30
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(УЗОШ № 6)

Кіштулинець

Богдан

Михайлович

02.06.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 7)

Ціник

Олена

Василівна

03.06.2016 15.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 8)

Мигалина

Лариса

Іванівна

17.08.2016 16.00
Навчально-виховний комплекс «Ужгородський економічний ліцей– ЗОШ І-ІІ ступенів»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «УжЕЛ»)

Роман

Людмила

Володимирівна

01.06.2016 16.00
Ужгородська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання

ім. Дойко Габора

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 10)

Кеслер

Стелла

Михайлівна

02.06.2016 16.00
Багатопрофільний ліцей «Інтелект»  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(БПЛ «Інтелект»-ЗОШ № 11)

Макара

Наталія

Анатоліївна

25.08.2016 18.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 12)

Харіна

Ярина

Юріївна

23.08.2016 17.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 13)

Савко

Мар’яна

Іванівна

03.06.2016 13.00
Загальноосвітня школа І ступеня №14 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 14)

 

Легеза

Оксана

Іванівна

10.06.2016 14.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 15)

Поліщук

Володимир Петрович

25.05.2016 16.00
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(ЗОШ № 16)

Олашин

Оксана

Миколаївна

09.06.2016 15.00
Навчально-виховний комплекс

«Гармонія»

Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Гармонія»)

Карпинець

Марина

Володимирівна

25.08.2016 15.00
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №19 Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 19)

Ващук

Світлана

Георгіївна

25.08.2016 17.00
Ужгородська  загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №20  – ліцей «Лідер» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(УЗОШ № 20-ліцей «Лідер»)

Комарницький

Мар’ян

Несторович

26.08.2016 17.00
Класична гімназія

 

Роман

Сергій

Іванович

17.06.2016 17.30
Ужгородська угорськомовна гімназія Ковач

Петро

Петрович

19.08.2016 18.00
Лінгвістична гімназія                  ім. Т. Г. Шевченка

Ужгородської міської ради Закарпатської області

Попович

Любов

Петрівна

09.06.2016 11.00
Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» з поглибленим вивченням англійської мови «Ялинка» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Ялинка»)

Рибак

Світлана

Степанівна

03.06.2016 17.00
Навчально-виховний комплекс «Престиж»

Ужгородської міської ради

Закарпатської області

(НВК «Престиж»)

 

 

Гриценко

Наталія

Іванівна

02.06.2016 17.00
Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням англійської мови «Пролісок» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Пролісок»)

Різак

Тетяна

Михайлівна

26.08.2016 17.30
Спеціалізований навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов «Первоцвіт»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Первоцвіт»)

Макара

Оксана

Василівна

02.06.2016 17.00
Навчально-виховний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов «Веселка» Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Веселка»)

Дарманюк

Надія

Петрівна

15.08.2016 16.00
Навчально-виховний комплекс «Горяни»  Ужгородської міської ради Закарпатської області

(НВК «Горяни»)

Гадьмаші

Галина

Іванівна

20.06.2016 16.00
Ужгородський центр професійно-технічної освіти Тимко Сергій Миронович 29.06.2016 12.00
Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ Гондорчин Лідія Павлівна 21.06.2016 14.00
Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування Кощак Віктор Йосипович 22.06.2016 10.00