Головна ялинка Ужгорода цьогоріч буде штучною і стоятиме на площі Шандора Петефі

Опубліковано: Грудень 08, 2021

Штучну новорічну ялинку за процедурою відкритих торгів придбало комунальне підприємство Ужгородської міської ради «Парк культури та відпочинку «Під замком», вартість її – 969 тисяч гривень, договір підписали вчора, 7 грудня.
У цю суму, крім ялинки висотою 18 метрів, входить світлодіодна гірлянда, декоративна огорожа, доставка та перший монтаж.
Привезти новорічну ялинку до Ужгорода мають не пізніше 13 грудня. Встановлять її на площі Шандора Петефі, тут також працюватиме новорічний ярмарок.
Прикрасять ялинку тими ж кульками, що й торік (білі, срібні, золоті), також докупили частину нових у таких же кольорах. Використають й ілюмінацію, яка була у попередні роки.
Нагадаємо, дотепер в Ужгороді встановлювали живу ялинку, її зазвичай дарували містяни.
Офіційне відкриття головної ялинки попередньо заплановане на суботу, 18 грудня.