Громадські обговорення проєктів шести детальних планів територій міста Ужгорода

Опубліковано: Січень 29, 2020

Відповідно до розпорядження міського голови 24.01.2020 № 34 «Про проведення громадських обговорень», дотримуючись статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, з метою врахування громадських інтересів та визначення планувальної організації та розвитку територій м.Ужгород з 24 січня  по 22 лютого 2020 року проводяться громадські обговорення з містобудівної документації – проєктів детальних планів територій м.Ужгород, а саме:

1)    Детальний план території, обмеженої вулицями Капушанською, Федора Достоєвського, Марії Заньковецької, Тиводара Легоцького;

Розробник містобудівної документації  – ТОВ «ПБК «Закарпатреконструкція» (м.Ужгород).

2)    Детальний план території, обмеженої вулицями Володимира Погорєлова, Марії Заньковецької, Федора Достоєвського, Капушанською;

Розробник містобудівної документації – ТОВ «ПБК «Закарпатреконструкція» (м.Ужгород).

3)    Детальний план території, обмеженої вулицями Михайла Грушевського, Марії Заньковецької, Володимира Погорєлова, Капушанською;

4)    Детальний план території, обмеженої вулицями Миколи Лисенка, Горянською та межею міста;

5)    Детальний план території, обмеженої вулицями Іспанською, Собранецькою, Закарпатською та територією аеропорту;

6)    Детальний план території, обмеженої вулицями Михайла Томчанія, Миколи Лисенка та межею міста;

Замовник детальних планів територій – управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Пропозиції, зауваження, побажання просимо надсилати за адресою: м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, управління містобудування та архітектури, тел.: 61-71-03 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням  прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Ознайомитись з матеріалами проєктів містобудівної документації можна в розділі «Повідомлення про оприлюднення», за наступним посиланням – https://rada-uzhgorod.gov.ua/arhitektura-mistobudivna-dokumentatsiya/