Громадські слухання містобудівної документації за результатами засідання архітектурно-містобудівної ради відбулися в міськраді

Опубліковано: Квітень 24, 2023

Громадські слухання містобудівної документації за результатами засідання архітектурно-містобудівної ради відбулися напередодні в Ужгородській міськраді.

Розглянули «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вулицями Володимира Погорєлова, Марії Заньковецької, Федора Достоєвського, Капушанською» та «Внесення змін в детальний план території, обмеженої вулицями Швабською, Мукачівською, Одеською, Франтішека Тіхого та Конопляною».

Учасники слухань підтримали зміни до детальних планів територій, їх внесуть на розгляд сесії Ужгородської міської ради.