Громадські слухання з перейменування вулиць мікрорайону «П’яний ринок» відбулися напередодні в Ужгородській міськраді

Опубліковано: Грудень 30, 2022

Чергові громадські слухання з перейменування вулиць в Ужгороді відбулися напередодні, 29 грудня, в міській раді після попередніх обговорень – вирішували, як змінити назви 8 вулиць мікрорайону «П’яний ринок».
За підсумками слухань більшістю голосів вирішили підтримати перейменування лише трьох вулиць:
Олександра Бородіна – на Павла Чубинського,
Миколи Вавилова – на Миколи Аркаса,
Декабристів – на Михайла Вербицького.
Перейменування вулиць Олександра Можайського , Павла Пестеля, Василя Сурикова, Челюскінців та Антона Макаренка відклали.
Пропозиції, підтримані на слуханнях, рекомендуватимуть для голосування депутатів на сесії міськради.