Гуманітарну допомогу для вимушених переселенців видавали цього тижня, як і зазвичай, волонтери ужгородського центру «Совине гніздо»

Опубліковано: Листопад 18, 2022

- у понеділок, 14 листопада, видали 100 гігієнічних наборів,

- у вівторок – 110 пакунків із необхідними речами для малечі до 3 років,

- у середу – 50 наборів солодощів для сімей з дітьми 2010-2018 року народження, а також 20 розкладних ліжок.

- у четвер –   видали 100 великих продуктових наборів. Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з ГО  «Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldau e.V.», ГДПО «Чачімо», БФ «Благомай», ТОВ «МОНІ». Волонтери дякують благодійникам за підтримку.

Нагадуємо, допомогу можна отримати після попередньої реєстрації, всі умови – на сторінках «Совиного гнізда» в телеграмі та фейсбуку

Крім того, центр гуманітарної допомоги «Совине гніздо» спільно з ГО «Партнерське об'єднання Ужгород – Дармштадт» продовжують організовувати розвивальні заняття та воркшопи для дітей та підлітків.