Можливості для навчання в НВК "Первоцвіт" оглянув Ужгородський міський голова Богдан Андріїв

Опубліковано: Лютий 07, 2020

Можливості для навчання в НВК

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні оглянув оновлення у навчально-виховному комплексі «Первоцвіт» Ужгородської міської ради, зроблені нещодавно за кошти міського бюджету.

Директорка закладу Оксана Макара розповіла, що НВК «Первоцвіт» функціонує з 1999 року. Зараз тут навчається 148 дошкільнят (у 5 групах) та 300 дітей у початкових класах (у 8 класах). Із 1 вересня 2019 року в закладі також функціонують 2 інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами. Їх фінансування проводиться за кошти місцевого бюджету Ужгорода.

Протягом 2019 року в НВК “Первоцвіт” за кошти міського бюджету повністю відремонтували спортивний зал, замінили підлогу (близько 196 тис. грн.), закупили інвентар для занять із дітками. Також провели ремонти всіх приміщень перших класів, молодших груп, коридорів, харчоблоку. Закупили нові меблі, комп’ютерну техніку, дидактичні матеріали для перших класів та дошкільних груп на понад 252 тис. грн.

Провели і заходи з протипожежної безпеки, зокрема зробили блискавкозахист тощо.

Нагадаємо, 1 вересня 2019 року заклад відзначив 20-річчя з дня заснування. Міський голова Богдан Андріїв тоді привітав колектив з ювілеєм і подарував сертифікат на суму 10 000 грн. За ці кошти придбали холодильник для харчоблоку.